top of page

Misyonuzmuz

Modiak Automation olarak misyonumuz faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak Modiak müşterileri ve çalışanlarının beklentilerini en üst seviyede karşılamaktır.

Hikayemiz

Kurumsal firmalarda bireysel olarak uzun yıllar hizmet vermiş ve alanında uzmanlaşmış kişilerin bir araya gelmesi ve sektöre hâkim mühendislerin de katılımıyla kurulmuş olan firmamızın temelleri 2021 yılında atılmıştır.

Kurulduğu tarihten bu yana kaliteli ve güvenli hizmet anlayışına sahip, müşteri memnuniyeti odaklı, deneyimli ekipleri ile tecrübesini hizmetlerine yansıtan bir çalışma anlayışı ile yoluna devam etmektedir.

İlkelerinden taviz vermeden ilerleyerek kısa zamanda yerel olarak tanınan ve güvenilen firma olmayı başarmıştır.

Modiak Automation olarak vizyonumuz sektörde Türkiye'nin bir numaralı Otomasyon şirketi olmak, hizmet ve ürün kalitesiyle müşterilerin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak, ülkemizde eğitime sağlığa, çevreye ve tarihi değerlerimize sahip çıkarak daha bilinçli bir toplum oluşmasını sağlamaya katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz

bottom of page