top of page

Profesyonel Ve Özgün
Çözümlerimiz İle Tanışın!

Our Services

Gömülü Sistem Tasarımı

Gömülü sistem tasarımı, donanım ve yazılımın bir arada kullanılarak özel amaçlı sistemlerin geliştirilmesini içerir. Mevcut sistemlerinizin düzenlenmesi, kişisel istekleriniz doğrultusunda yeni sistemler oluşturulması, AR-GE faaliyetlerinizin ilerletilmesi ve projelerinizin yürütülmesi için profesyonel çözümlerimiz ile yanınızdayız.

PCB Kart Tasarımı

PCB kart tasarımı, elektronik cihazlar için birincil donanım olarak kullanılan baskılı devre kartlarının tasarımını ve üretimini içeren bir süreçtir. İstekleriniz doğrultusunda ihtiyaçlarınıza tüm koşullarda cevap verebilecek, kaliteli ve profesyonel tasarımlarımız ile sizlere en iyi çözümleri sunmaktayız.

PLC Yazılım

PLC yazılımı, makine veya proseslerin otomatik olarak kontrol edilmesi için kullanılan Programlanabilir Lojik Kontrolörlerin yazılımını içeren bir alandır. İşlemekte olan sistemlerinizi optimize etmek, istekleriniz doğrultusunda yeni sistemlerinizi oluşturmak ve devreye almak için profesyonel çözümler sunmaktayız.

Otomasyon Panoları

Otomasyon panoları, endüstriyel veya ticari otomasyon sistemlerinde kullanılan donanım ve yazılımın bir araya getirilmiş halidir ve sistemin kontrolünü, monitörünü ve raporlamasını sağlar. İşlemekte olan sistemlerinizi optimize etmek, istekleriniz doğrultusunda yeni sistemlerinizi oluşturmak ve devreye almak için profesyonel çözümleriz ile yanınızdayız.

Sisteminiz Ve İstekleriniz İle Bütünleşip Sizlere En İyi Optimizasyonu Sunuyoruz!

Alanında uzman ekibimiz ile birlikte kullanımda olan sistemlerinizi gerçek zamanlı performans, az enerji tüketimi, sınırlı kaynak kullanımı başlıkları altında optimize etmek ve yine bu başlıklar altında isteklerinize cevap veren yeni sistemler oluşturmak, testlerini gerçekleştirmek ve devreye almak için yanınızdayız!

bottom of page